Strona Główna Instrukcja Kontakt Szukaj
Nawigacja
Strona główna
Instrukcja
Kontakt
Szukaj
Współpracuj z nami
Zgłoś błąd
Encyklopedia
Encyklopedia
Hasła do opracowania
Hasła w opracowaniu
Wszystkie kategorie
Liczba haseł
W naszej bazie znajduje się 855 haseł, w tym:

469 - opracowanych,
322 - do opracowania
64 - w opracowaniu

Współpraca
Encyklopedia Przemkowa będzie zawierała hasła dot. wszystkich dziedzin funkcjonowania miasta i okolicznych wsi oraz życia ich mieszkańców od czasów najdawniejszych do współczesnych. Zebranie odpowiednich informacji, opracowanie ich, a następnie opublikowanie będzie więc pracą długą. Stąd ideą tego projektu jest, aby tworzyli go wspólnie wszyscy mieszkańcy naszej gminy. Z pewnością zwiększą się wówczas możliwości dotarcia do źródeł informacji i skróci czas przygotowania Encyklopedii.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą przy tworzeniu Encyklopedii Przemkowa skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość na nasz adres: encyklopedia.przemkowa@wp.pl (lub zakładka kontakt). Możesz też osobiście skontaktować z jednym z członków Redakcji Encyklopedii (nazwiska widoczne na Stronie Głównej). Po ustaleniu zasad współpracy otrzymasz swój własny login i hasło do tego serwisu i będziesz mógł w większym zakresie z niego korzystać.

Osoby, które w wydatny sposób wspomogą swoją pracą tworzenie Encyklopedii Przemkowa będą również wymienione w finalnej, drukowanej wersji jako jej współautorzy.

Praca nad pisaniem Encyklopedii Przemkowa może się okazać prawdziwą przygodą w odkrywaniu dziejów naszej miejscowości. Okazuje się, że każdy z nas ma często niepowtarzalne możliwości w dotarciu do ludzi i miejsc, które warte są uwiecznienia. Za jakiś czas okaże się, że wspólnym wysiłkiem udało się stworzyć dzieło, które służyć będzie mieszkańcom Przemkowa przez wiele następnych pokoleń. Weź udział w tym projekcie. Zapraszamy!

Ostatnie hasaLogowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieZapomniane haso?
Copyright © by Redakcja Encyklopedii Przemkowa; 2011
   Powered by PHP-Fusion || eXtreme Pack by eXtreme Crew    Classica by: PHP-Fusion Themes866,858 Unikalnych wizyt