Strona Główna Instrukcja Kontakt Szukaj
Nawigacja
Strona główna
Instrukcja
Kontakt
Szukaj
Współpracuj z nami
Zgłoś błąd
Encyklopedia
Encyklopedia
Hasła do opracowania
Hasła w opracowaniu
Wszystkie kategorie
Liczba haseł
W naszej bazie znajduje się 855 haseł, w tym:

469 - opracowanych,
322 - do opracowania
64 - w opracowaniu

Zmiany na stronie Encyklopedii
Od dzisiaj rusza nowa odsłona Encyklopedii Przemkowa. Strona została zmodernizowana, a wprowadzone zmiany powinny zwiększyć jej funkcjonalność. Do najważniejszych zmian należą:

1) Wyszukiwarka, dzięki której znalezienie odpowiedniego hasła, newsa lub określonej informacji będzie teraz dużo szybsze. Wyszukiwarka dostępna jest zarówno w górnym, poziomym menu, jak też w bocznym (lewym) panelu NAWIGACJA.

2) W prawym panelu strony dostępny jest dodatkowy element pn. OSTATNIE HASŁA. Pojawiać się w nim będą systematycznie najnowsze hasła umieszczone na naszej stronie.

3) Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać na stronę opracowane przez siebie materiały, a także proponować swoje własne hasła do Encyklopedii. Mogą również korzystać z tzw. Shoutbox'a.

4) Panel po lewej stronie (ENCYKLOPEDIA) umożliwia łatwiejszą nawigację po określonych kategoriach haseł Encyklopedii

Ponadto w lewym panelu NAWIGACJA umieszczona została opcja pn. "Zgłoś błąd". Wszystkie osoby odwiedzające naszą stronę mogą ją wykorzytywać do kontaktu z nami w celu zgłaszania zauważonych błędnych wpisów w hasłach Encyklopedii bądź innych sugestii.

Zmieniła się też szata graficzna strony. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany wzbogacą i uatrakcyjnią nasz serwis, a także zachęcą internautów do aktywnego włączenia się do pracy nad przygotowywaną Encyklopedią Przemkowa. Zapraszamy do współpracy. Jeżeli chcesz wziąć udział w tworzeniu Encyklopedii zarejestruj się na stronie lub skontaktuj z nami (zakładka KONTAKT w górnym lub bocznym menu).

 Dodane przez W_Lapkowski dnia 27.06.2012 · Drukuj
Strona 2 z 2 < 1 2
Ostatnie hasłaLogowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Copyright © by Redakcja Encyklopedii Przemkowa; 2011
   Powered by PHP-Fusion || eXtreme Pack by eXtreme Crew    Classica by: PHP-Fusion Themes192,700 Unikalnych wizyt