Równać Szanse 2012
Dodane przez W_Lapkowski dnia 16.02.2013
14 lutego b.r. w Zespole Szkół w Przemkowie odbyło się kolejne spotkanie z uczniami - uczestnikami programu pn. "Równać Szanse 2012". Przypominamy, że zgłoszony wcześniej przez Przemkowski Ośrodek Kultury projekt na opracowanie i opublikowanie Małej Encyklopedii Przemkowa (w ramach programu) został w listopadzie 2012 r. zakwalifikowany przez komisję i przyjęty do realizacji.

W spotkaniu w Zespole Szkół wzięło udział 19 uczniów: Adamiak Martyna, Dąbrowska Maja, Choptiany Małgorzata, Chrapek Dawid, Derkacz Paulina, Duma Agnieszka, Harabin Magdalena, Kłosowska Natalia, Kozłowski Jacek, Kupiński Dawid, Musiał Kinga, Oruba Paulina, Smolec Kamil, Stołek Patryk, Sykuła Kamila, Wałowski Bartosz, Witkowski Krystian, Więckowska Żaklina i Zdanowicz Sebastian. W spotkaniu uczestniczyli również: koordynator projektu - Bogumiła Cichoszewska-Ornatowska oraz członkowie Zespołu Redakcyjnego Encyklopedii Przemkowa: Dźwigaj Dariusz, Kuźmiak Paweł i Łapkowski Waldemar.


Uczestnicy projektu otrzymali konkretne hasła, do których w najbliższym czasie będą zbierać dane i opracowywać je. Przekazano im materiały biurowe (teczki, notatniki, długopisy) potrzebne do pracy. Tak więc ruszył kolejny etap pracy nad Encyklopedią Przemkowa. Mamy nadzieję, że w zdecydowany sposób przyspieszy on opracowanie i opublikowanie encyklopedii, a wszystkim biorącym w tych działaniach osobom przysporzy nowych doświadczeń i satysfakcji.


            Rozszerzona zawarto newsa